Generator przenośny zasilany energią słoneczną

Dlaczego tego potrzebujesz? Gdy zasilanie wyłączy się nawet na sekundę, może spowodować utratę danych i uszkodzenie sprzętu, co może skrócić żywotność sprzętu. Ta jednostka podtrzymująca baterię zapewnia wystarczającą awaryjną moc runtime, aby umożliwić bezpieczne zamknięcie otwartych plików i właściwe wyłączenie elektroniki, gdy ...

Wyślij zapytanieChat Now

Generator przenośny zasilany energią słoneczną

Dlaczego tego potrzebujesz?
Gdy zasilanie wyłączy się nawet na sekundę, może spowodować utratę danych i uszkodzenie sprzętu, co może skrócić żywotność sprzętu. Ta jednostka podtrzymująca baterię zapewnia wystarczającą awaryjną moc runtime, aby umożliwić bezpieczne zamknięcie otwartych plików i właściwe wyłączenie elektroniki po wystąpieniu awarii. Ponadto zabezpiecza elektronikę przed powszechnie występującymi skokami napięcia spowodowanymi burzami, aktywnością w sieci energetycznej lub włączaniem i wyłączaniem sprzętu o dużej mocy. Automatyczna regulacja napięcia (AVR) stabilizuje napięcie wejściowe, zapobiegając przewlekłym problemom spowodowanym niewielkimi, ale częstymi fluktuacjami mocy.


Główne cechy
Wiele inteligentnych systemów ochrony
Chroni Twoje urządzenia przed przeładowaniem, przepięciem, nadmiernym prądem i zwarciem. Co zyskasz: Zewnętrzny pakiet ładujący * 1, adapter * 1, ładowarka samochodowa CP10 * 1, kabel DC * 1, kabel USB typu C * 1, etui na akcesoria * 1, podręcznik użytkownika * 1, nasza 12-miesięczna gwarancja i przyjazna obsługa klienta.

Wtyczka prądu stałego 12 V
12-woltowa wtyczka prądu stałego na przenośnej elektrowni pozwala na podłączenie dowolnego 12-woltowego urządzenia domowego, takiego jak telewizor lub kuchenka mikrofalowa, w dowolnym miejscu, w którym nie masz dostępu do zasilania. Pomysł na wykorzystanie podczas biwakowania lub w miejscu pracy, gdzie może być trudno znaleźć gniazdko elektryczne.

Gniazda USB
Wszystkie oferowane przez nas przystawki zawierają od 1 do 2 gniazd ładujących USB, które umożliwiają ładowanie mniejszych osobistych urządzeń elektronicznych bezpośrednio ze startera, w tym telefonu komórkowego, tabletu lub odtwarzacza MP3.

Światło bezpieczne LED
Wszystkie skoki mogą zawierać dodatkowe jasne światło LED (opcjonalnie), co jest niesamowicie pomocne, gdy próbujesz skakać, uruchamiasz baterię w ciemności, a także sprawiasz, że stajesz się bardziej widoczny dla przejeżdżających pojazdów na poboczu. Może być również używany do sygnalizowania sterowników, gdy jesteś unieruchomiony, a problemy z samochodem są większe niż bateria.


Krótkie wprowadzenie do produktu

Krótki opis wprowadzanych pozycji


Zdjęcia przenośnego generatora zasilanego energią słoneczną


solar powered portable generator

solar powered portable generator

solar powered portable generator

solar powered portable generator

solar powered portable generator


Sceny aplikacji

przenośny generator zasilany energią słoneczną

Camping Essentials

Camping Essentials
Umieść elektrownię do picia na swoim kempingu i ciesz się nieograniczoną mocą słońca. Jest w stanie zasilać przenośną lodówkę, urządzenie CPAP i wiele innych urządzeń kempingowych.

Brak prądu

Brak prądu
Przenośny generator zasilany energią słoneczną jest w stanie obsłużyć komputer stacjonarny i jeden monitor przez 4,5 godziny lub 5,7 godziny pracy przy świetle 40 W.

Pomoc w przypadku katastrof

Pomoc w przypadku katastrof
Światła i sprzęt gotowy na ewentualny kryzys. Kiedy moc jest wyłączona, nie musisz być bezsilny.


Hot Tags: zasilany energią słoneczną przenośny generator, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki
Produkty powiązane
Zapytanie