Mobilny generator energii słonecznej

Główne cechy Typowe zastosowanie Zapewnia zasilanie awaryjne i ochronę przed przepięciami dla domowych i małych komputerów biurowych, przewodowych i bezprzewodowych routerów sieciowych i modemów, systemów kina domowego, konsol do gier i osobistej elektroniki. Zabezpiecza cenne dokumenty, zdjęcia, filmy i pliki muzyczne przed utratą lub ...

Wyślij zapytanieChat Now

Mobilny generator energii słonecznej

Główne cechy
Typowe zastosowanie
Zapewnia zasilanie awaryjne i ochronę przed przepięciami dla domowych i małych komputerów biurowych, przewodowych i bezprzewodowych routerów sieciowych i modemów, systemów kina domowego, konsol do gier i osobistej elektroniki. Zabezpiecza cenne dokumenty, zdjęcia, filmy i pliki muzyczne przed utratą lub uszkodzeniem w wyniku fluktuacji i skoków mocy oraz niekontrolowanego wyłączenia sprzętu spowodowanego przerwami w zasilaniu.
Oprogramowanie do zarządzania zasilaniem
Oprogramowanie PowerPanel Personal Edition jest dostępne bezpłatnie do pobrania ze wszystkimi systemami UPS z portem USB lub portem szeregowym. Oprogramowanie posiada przyjazny dla użytkownika interfejs do kontrolowania i monitorowania systemów UPS. Jego zaawansowana funkcjonalność obejmuje; zarządzanie runtime, autotestowanie, rejestrowanie zdarzeń i więcej.


Krótkie wprowadzenie do produktu

Krótki opis wprowadzanych pozycji


Zdjęcia mobilnego generatora energii słonecznej


mobile solar power generator

mobile solar power generator

mobile solar power generator

mobile solar power generator

mobile solar power generator


Nasze główne zalety
WSZECHSTRONNE I PRZENOŚNE ŹRÓDŁO ZASILANIA: wyposażone w gniazda wyjściowe 1 * 100 V / 110 V prądu zmiennego (300 W czystego sinusoidy), 3 * wyjścia DC (dodatkowy kabel do gniazda papierosowego), 2 * porty USB. Może ładować urządzenia USB / 5V, DC / 12V i AC w dowolnym miejscu.
PURE SINE WAVE: czysta fala sinusoidalna działa nawet najbardziej wrażliwą elektroniką, jest lepsza niż zmodyfikowana sinusoida, z inteligentnym trybem sterowania procesorem, wyjściem z kluczem, wyświetlaczem LED, zwarciem i ochroną przeciwprzepięciową
WYSOKA POJEMNOŚĆ DO DOMU I NA ZEWNĄTRZ: Z akumulatorem o wysokiej mocy 300 W, do użytku na zewnątrz, na kemping, piknik, dron i inne czynności zewnętrzne o niewielkich rozmiarach, z rączką ułatwiającą przenoszenie, Użytek domowy jako awaryjne źródło zasilania podczas przerwy w zasilaniu.
Długi czas podtrzymania: 1,5 godziny (PC + wyświetlacz), 60 godzin (12V 3W LED), 16 razy (dla 5 V ładowarki mobilnej), 4 godziny (Laptop 13 "), 4 godziny (wentylator 50 W), 2,5 godziny (32" Telewizor LCD), 8-10 godzin (lampy energooszczędne 20W).
Z 3 sposobami ładowania wejściowego - moc wyjściowa ścienna w ścianie domowej, papieros DC 12 V / 24 V mocy i panel słoneczny 18 V 100 W (oddzielnie).


Sceny aplikacji


mobile solar power generator

Camping Essentials

Camping Essentials
Umieść elektrownię do picia na swoim kempingu i ciesz się nieograniczoną mocą słońca. Jest w stanie zasilać przenośną lodówkę, urządzenie CPAP i wiele innych urządzeń kempingowych.

Brak prądu

Brak prądu
Mobilny generator energii słonecznej jest w stanie obsłużyć komputer stacjonarny i jeden monitor przez 4,5 godziny lub 5,7 godziny czasu pracy dla światła 40 W.

Pomoc w przypadku katastrof

Pomoc w przypadku katastrof
Światła i sprzęt gotowy na ewentualny kryzys. Kiedy moc jest wyłączona, nie musisz być bezsilny.


UWAGA:
Oblicz czas ładowania urządzenia:
Czas ładowania = 300 W (całkowita głośność) / Moc Twojego urządzenia
Na przykład moc Twojego urządzenia wynosi 50 watów. Następnie czas pracy = 200wh / 50w = 4 godz. (Około, nie dokładne)


Hot Tags: mobilny generator energii słonecznej, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki
Produkty powiązane
Zapytanie