Akumulatorowe źródło zasilania

ładowalne źródło energii Przenośna elektrownia słoneczna to system magazynowania energii zaprojektowany do zasilania prądem stałym i prądem zmiennym w urządzeniach mobilnych i urządzeniach domowych. Korzystając z paneli słonecznych, ładowarek samochodowych lub komercyjnej mocy, ładuj wbudowaną baterię litową i przechowuj energię elektryczną ...

Wyślij zapytanieChat Now

Akumulatorowe źródło zasilania


Przenośna elektrownia słoneczna to system magazynowania energii przeznaczony do zasilania prądem stałym i prądem zmiennym w urządzeniach mobilnych i urządzeniach domowych.
Korzystanie z paneli słonecznych, ładowarek samochodowych lub mocy komercyjnej do ładowania wbudowanej baterii litowej i będzie przechowywać energię elektryczną do zasilania elektrycznego, gdy jest to wymagane. Jest mały, lekki, przenośny i zużywa mało energii, nadaje się do podróży, biwakowania, oświetlenia awaryjnego i pracy na zewnątrz. Dzięki funkcji wyjściowej AC / DC obciążenie można łączyć z lampami oświetleniowymi, wentylatorami prądu stałego, telefonami komórkowymi, laptopami, wentylatorami AC i innymi niewielkimi urządzeniami elektrycznymi i tak dalej.


Główne cechy
Wbudowana latarka LED / tryb SOS
Wbudowana latarka LED do ciemnych lub słabo oświetlonych miejsc. Nasza ładowarka USB jest przydatna szczególnie, gdy jesteś w szczypie i potrzebujesz małego światła podczas blackoutu. Krótkie naciśnięcie, latarka jest włączona / wyłączona. Światło LED służy nie tylko jako zwykła latarka, ale ma również tryb SOS, który pomaga wezwać pomoc w nagłych wypadkach. Długie naciśnięcie, tryb SOS jest włączony / wyłączony.
Szeroko aplikacji
Kompatybilny z prawie wszystkimi inteligentnymi urządzeniami. Podobnie jak smartfony i tablety (Kindle, iPhone, iPad, Samsung Galaxy, HTC, Nokia, Nexus, Motorola, Blackberry itp.), GPS, konsola Nintendo Switch NS PSP PS4, aparat cyfrowy, głośnik / słuchawki Bluetooth, odtwarzacze Mp3 i wiele więcej. i wyposażone w 10 różnych wtyczek, bateria podtrzymująca M5 może ładować większość laptopów i notebooków, takich jak Sony Dell Hp Toshiba Samsung Lenovo Acer Asus itp.
Wiele inteligentnych systemów ochrony
Chroni Twoje urządzenia przed przeładowaniem, przepięciem, nadmiernym prądem i zwarciem.


Krótkie wprowadzenie do produktu

Krótki opis wprowadzanych pozycji


Zdjęcia akumulatora z możliwością ładowania


rechargeable power source

rechargeable power source

rechargeable power source

rechargeable power source

rechargeable power source


Sceny aplikacji

ładowalne źródło zasilania

Camping Essentials

Camping Essentials
Umieść ładowalne źródło energii na swoim kempingu i ciesz się nieograniczoną mocą słońca. Jest w stanie zasilać przenośną lodówkę, urządzenie CPAP i wiele innych urządzeń kempingowych.

Brak prądu

Brak prądu
Elektrownia przeznaczona do picia jest w stanie obsłużyć komputer stacjonarny i jeden monitor przez 4,5 godziny lub 5,7 godziny czasu pracy dla światła 40 W.

Pomoc w przypadku katastrof

Pomoc w przypadku katastrof
Światła i sprzęt gotowy na ewentualny kryzys. Kiedy moc jest wyłączona, nie musisz być bezsilny.


FAQ
Jak ładować to urządzenie?
Odpowiedź:
ma wtyczkę AC z przodu. Ma również podświetlaną diodę LED, która pokazuje, ile masz pogawędki. Można go również ładować przez 12 woltów jak w samochodzie. Ale zajmuje to bardzo dużo czasu. Wystarczy podłączyć go do dowolnego gniazda trzypunktowego w domu lub garażu.


Hot Tags: źródło zasilania wielokrotnego ładowania, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka
Produkty powiązane
Zapytanie